De Vechtsebanen
Clubkampioenschap STW en Softijs 2013 - 2014
 
Datum: 11-01-2014 Uitslag op ritvolgorde Afdruk:

1: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
1 I 13 Marit Braakhuis ZZ36020 20.22 PB
  O 33 Amar Landman ZZ36120 20.35 PB

Marit Braakhuis Amar Landman
1. 100m 20.22 _(20.2) 1. 100m 20.35 _(20.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
2 I 11 Klasina Koumans ZZ36233 17.02 PB
  O 8 Paulien Abma ZZ36228 17.39 PB

Klasina Koumans Paulien Abma
1. 100m 17.02 _(17.0) 1. 100m 17.39 _(17.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
3 I 12 Gaudia Landman ZZ36038 16.30 PB
  O 14 Marit van Keulen ZZ36022 20.46 PB

Gaudia Landman Marit van Keulen
1. 100m 16.30 _(16.3) 1. 100m 20.46 _(20.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
4 I 6 Kelly van Buiten ZZ36027 14.83 PB
  O 2 Mariska Koumans ZZ36036 15.28 PB

Kelly van Buiten Mariska Koumans
1. 100m 14.83 _(14.8) 1. 100m 15.28 _(15.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
5 I 10 Kadika Dijkstra-Hoefsloot ZZ36212 NS NS
 

Kadika Dijkstra-Hoefsloot

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
6 I 3 Simone Metselaar ZZ36037 14.80 PB
  O 5 Lisanne Weidman ZZ36015 14.57 PB

Simone Metselaar Lisanne Weidman
1. 100m 14.80 _(14.8) 1. 100m 14.57 _(14.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
7 I 30 Thimo Lahr ZZ36006 13.62 PB
  O 9 Laura Braakhuis ZZ36218 14.98 PB

Thimo Lahr Laura Braakhuis
1. 100m 13.62 _(13.6) 1. 100m 14.98 _(14.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
8 I 7 Daphne Weidman ZZ36014 15.91 PB
  O 4 Eva Vogelezang ZZ36043 15.03 PB

Daphne Weidman Eva Vogelezang
1. 100m 15.91 _(15.9) 1. 100m 15.03 _(15.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
9 I 1 Hiltje Gerritsma NY10036 14.98 PB
  O 31 Jouke van der Veen NY10026 12.89 PB

Hiltje Gerritsma Jouke van der Veen
1. 100m 14.98 _(14.9) 1. 100m 12.89 _(12.8)

2: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
10 I 90 Hetty Hofstede UT05188 1:10.35 PB
 

Hetty Hofstede
1. 100m 16.95 _(16.9) 1. _
2. 500m 1:10.35 _(53.4) 2. _

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
11 I 91 Saskia Houwen UT04209 56.88
  O 98 Geerte Stuitje UT05032 53.56 PB

Saskia Houwen Geerte Stuitje
1. 100m 14.38 _(14.3) 1. 100m 14.37 _(14.3)
2. 500m 56.88 _(42.5) 2. 500m 53.56 _(39.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
12 I 95 Albert Oude Nijhuis UT05185 50.38
  O 85 Danielle van Dam UT03762 50.14

Albert Oude Nijhuis Danielle van Dam
1. 100m 13.52 _(13.5) 1. 100m 13.44 _(13.4)
2. 500m 50.38 _(36.8) 2. 500m 50.14 _(36.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
13 I 87 Laura Gorter UT04465 47.89
  O 86 Jaap Goes UT05033 51.26

Laura Gorter Jaap Goes
1. 100m 13.03 _(13.0) 1. 100m 13.47 _(13.4)
2. 500m 47.89 _(34.8) 2. 500m 51.26 _(37.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
14 I 89 Nienke Hinsenveld EN01014 NF NF
  O 93 Mathijs Kuijf UT04722 45.67

Nienke Hinsenveld Mathijs Kuijf
1. _ 1. 100m 12.46 _(12.4)
2. _ 2. 500m 45.67 _(33.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
15 I 88 Victor van der Have UT04508 43.73
  O 97 Matijn Straatsma UT05303 43.73 PB

Victor van der Have Matijn Straatsma
1. 100m 12.00 _(12.0) 1. 100m 11.67 _(11.6)
2. 500m 43.73 _(31.7) 2. 500m 43.73 _(32.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
16 I 99 Jaron Toonen UT03551 41.77 PB
  O 96 Cas van der Rest UT05251 43.13

Jaron Toonen Cas van der Rest
1. 100m 11.38 _(11.3) 1. 100m 11.24 _(11.2)
2. 500m 41.77 _(30.3) 2. 500m 43.13 _(31.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
17 I 84 Martijn de Boer UT05186 1:06.79 FL
  O 94 Lennaart Lamers UT04719 41.48

Martijn de Boer Lennaart Lamers
1. 100m 11.39 _(11.3) 1. 100m 11.31 _(11.3)
2. 500m 1:06.79 _(55.4) 2. 500m 41.48 _(30.1)

3: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
18 I 37 Jort Jongsma NY10047 48.79 PB
 

Jort Jongsma
1. 100m 12.88 _(12.8) 1. _
2. 500m 48.79 _(35.9) 2. _

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
19 I 18 Jetske van der Wilt ZZ36204 NF NF
  O 20 Betty Lahr ZZ36005 1:01.25 PB

Jetske van der Wilt Betty Lahr
1. _ 1. 100m 14.56 _(14.5)
2. _ 2. 500m 1:01.25 _(46.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
20 I 79 Joep Dirkx ZZ36002 1:01.38 PB
  O 39 Pieter Brorens NY10034 59.57 PB

Joep Dirkx Pieter Brorens
1. 100m 15.12 _(15.1) 1. 100m 14.32 _(14.3)
2. 500m 1:01.38 _(46.2) 2. 500m 59.57 _(45.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
21 I 24 Renee Gabriel ZZ36024 52.78 PB
  O 43 Peter van Buiten ZZ36023 53.44 PB

Renee Gabriel Peter van Buiten
1. 100m 13.94 _(13.9) 1. 100m 13.43 _(13.4)
2. 500m 52.78 _(38.8) 2. 500m 53.44 _(40.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
22 I 56 Idde Lijnse ZZ36007 56.26 PB
  O 16 Hanneke Goud NY10052 1:01.40 PB

Idde Lijnse Hanneke Goud
1. 100m 14.36 _(14.3) 1. 100m 14.99 _(14.9)
2. 500m 56.26 _(41.9) 2. 500m 1:01.40 _(46.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
23 I 21 Lindy Messchendorp UT05260 1:16.10 PB
  O 28 Jose Koumans ZZ36025 1:00.58 PB

Lindy Messchendorp Jose Koumans
1. 100m 15.14 _(15.1) 1. 100m 15.65 _(15.6)
2. 500m 1:16.10 _(1:00.9) 2. 500m 1:00.58 _(44.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
24 I 42 Tibbe van de Beek UT04294 53.14 PB
  O 17 Mirjam Kraakman NY10048 54.56 PB

Tibbe van de Beek Mirjam Kraakman
1. 100m 13.23 _(13.2) 1. 100m 13.80 _(13.8)
2. 500m 53.14 _(39.9) 2. 500m 54.56 _(40.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
25 I 23 Karin Blok NY10049 51.97 PB
  O 78 Ronald Zom UT04824 54.78

Karin Blok Ronald Zom
1. 100m 13.24 _(13.2) 1. 100m 14.64 _(14.6)
2. 500m 51.97 _(38.7) 2. 500m 54.78 _(40.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
26 I 73 Jan Ros UT05282 52.61 PB
  O 82 Jan ten Haaf ZZ36042 NS NS

Jan Ros Jan ten Haaf
1. 100m 13.44 _(13.4) 1. _
2. 500m 52.61 _(39.1) 2. _

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
27 I 19 Alisha Hansma NY10003 53.16 PB
  O 15 Maike Conijn NY10027 53.26 PB

Alisha Hansma Maike Conijn
1. 100m 13.69 _(13.6) 1. 100m 13.75 _(13.7)
2. 500m 53.16 _(39.4) 2. 500m 53.26 _(39.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
28
  O 76 Laurens Vogelezang ZZ36012 51.25 PB

Laurens Vogelezang
1. _ 1. 100m 13.08 _(13.0)
2. _ 2. 500m 51.25 _(38.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
29 I 45 Hylke van der Veen NY10032 53.76
  O 41 Aiso van Leeuwe NY10004 50.85

Hylke van der Veen Aiso van Leeuwe
1. 100m 13.50 _(13.5) 1. 100m 13.31 _(13.3)
2. 500m 53.76 _(40.2) 2. 500m 50.85 _(37.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
30 I 83 Jack Schoenmakers UT02663 55.27
  O 25 Willeke Koers UT00001 52.09

Jack Schoenmakers Willeke Koers
1. 100m 14.66 _(14.6) 1. 100m 13.86 _(13.8)
2. 500m 55.27 _(40.6) 2. 500m 52.09 _(38.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
31 I 63 Sander Schot ZZ36026 46.61 PB
  O 62 Robert Memelink ZZ36019 48.98 PB

Sander Schot Robert Memelink
1. 100m 12.16 _(12.1) 1. 100m 12.78 _(12.7)
2. 500m 46.61 _(34.4) 2. 500m 48.98 _(36.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
32 I 48 Erik Smid NY10050 44.81 PB
  O 36 Gart Gerritsma NY10046 47.44

Erik Smid Gart Gerritsma
1. 100m 12.38 _(12.3) 1. 100m 12.88 _(12.8)
2. 500m 44.81 _(32.4) 2. 500m 47.44 _(34.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
33 I 60 Jan Westeneng UT04823 48.34
  O 46 Yannick van der Wilt NY10029 46.67

Jan Westeneng Yannick van der Wilt
1. 100m 13.09 _(13.0) 1. 100m 12.62 _(12.6)
2. 500m 48.34 _(35.2) 2. 500m 46.67 _(34.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
34 I 80 Jan Heeres UT00273 48.54
  O 72 Flip van Leeuwe ZZ36028 46.81 PB

Jan Heeres Flip van Leeuwe
1. 100m 12.89 _(12.8) 1. 100m 12.69 _(12.6)
2. 500m 48.54 _(35.6) 2. 500m 46.81 _(34.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
35 I 22 Jonna Sabel UT00724 47.87
  O 26 Jaike Loots ZZ36030 46.50 PB

Jonna Sabel Jaike Loots
1. 100m 12.97 _(12.9) 1. 100m 12.54 _(12.5)
2. 500m 47.87 _(34.9) 2. 500m 46.50 _(33.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
36 I 40 Bouke Gerritsma UT04501 45.68 PB
  O 71 Harry Hansma UT00915 46.51

Bouke Gerritsma Harry Hansma
1. 100m 12.47 _(12.4) 1. 100m 12.33 _(12.3)
2. 500m 45.68 _(33.2) 2. 500m 46.51 _(34.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
37 I 77 Floor van der Wilt UT00864 45.35
  O 69 Hendrik van de Beek UT02488 45.45

Floor van der Wilt Hendrik van de Beek
1. 100m 12.36 _(12.3) 1. 100m 12.72 _(12.7)
2. 500m 45.35 _(32.9) 2. 500m 45.45 _(32.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
38 I 38 Pelle Oude Vrielink NY10005 45.80
  O 44 Jente van Leeuwe NY10016 45.97

Pelle Oude Vrielink Jente van Leeuwe
1. 100m 12.24 _(12.2) 1. 100m 12.20 _(12.2)
2. 500m 45.80 _(33.5) 2. 500m 45.97 _(33.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
39 I 47 Gerard van Leeuwe EN13212 45.84
  O 57 Joris Matthee UT04367 45.03

Gerard van Leeuwe Joris Matthee
1. 100m 12.19 _(12.1) 1. 100m 12.22 _(12.2)
2. 500m 45.84 _(33.6) 2. 500m 45.03 _(32.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
40 I 81 Harm Smit UT00687 45.42
  O 58 Ralph Meijer UT02672 45.94

Harm Smit Ralph Meijer
1. 100m _() 1. 100m 12.31 _(12.3)
2. 500m 45.42 _() 2. 500m 45.94 _(33.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
41 I 75 Peter Vlaar UT02666 44.42
  O 55 Marco de Jonge UT01682 43.16 PB

Peter Vlaar Marco de Jonge
1. 100m 11.83 _(11.8) 1. 100m 11.57 _(11.5)
2. 500m 44.42 _(32.5) 2. 500m 43.16 _(31.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
42 I 52 Niek Vos UT03838 43.89
  O 34 Hidde van de Beek UT04026 43.91

Niek Vos Hidde van de Beek
1. 100m 11.78 _(11.7) 1. 100m 12.02 _(12.0)
2. 500m 43.89 _(32.1) 2. 500m 43.91 _(31.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
43 I 51 David de Munnik NY01066 42.26
  O 70 Klaas van den Berg UT02489 43.22

David de Munnik Klaas van den Berg
1. 100m 11.54 _(11.5) 1. 100m 11.61 _(11.6)
2. 500m 42.26 _(30.7) 2. 500m 43.22 _(31.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
44 I 54 Robert Huiting UT02282 43.67
  O 59 Robbert Profittlich UT02281 43.85

Robert Huiting Robbert Profittlich
1. 100m 11.73 _(11.7) 1. 100m 11.55 _(11.5)
2. 500m 43.67 _(31.9) 2. 500m 43.85 _(32.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
45 I 61 Jolle Landman UT00326 43.62
  O 74 Herman Vermeer UT00783 42.95

Jolle Landman Herman Vermeer
1. 100m 11.68 _(11.6) 1. 100m 11.63 _(11.6)
2. 500m 43.62 _(31.9) 2. 500m 42.95 _(31.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
46 I 67 Hans Spil UT02553 43.12
  O 65 André Kleinrensink UT01461 43.02

Hans Spil André Kleinrensink
1. 100m 11.71 _(11.7) 1. 100m 11.85 _(11.8)
2. 500m 43.12 _(31.4) 2. 500m 43.02 _(31.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
47 I 68 Marc Velzeboer UT01234 41.06
  O 53 Bernard de Vree NY10040 42.57

Marc Velzeboer Bernard de Vree
1. 100m 11.48 _(11.4) 1. 100m 11.83 _(11.8)
2. 500m 41.06 _(29.5) 2. 500m 42.57 _(30.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
48 I 35 Job Oude Vrielink EN13222 40.58
  O 49 Jules Booltink NY10043 39.71

Job Oude Vrielink Jules Booltink
1. 100m 10.95 _(10.9) 1. 100m 10.86 _(10.8)
2. 500m 40.58 _(29.6) 2. 500m 39.71 _(28.8)

4: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
49 I 13 Marit Braakhuis ZZ36020 1:34.25 PB
  O 33 Amar Landman ZZ36120 1:48.72 PB

Marit Braakhuis Amar Landman
1. 100m 19.77 _(19.7) 1. 100m 20.08 _(20.0)
2. 500m 1:34.25 _(1:14.4) 2. 500m 1:48.72 _(1:28.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
50 I 11 Klasina Koumans ZZ36233 1:19.34 PB
  O 8 Paulien Abma ZZ36228 1:14.68 PB

Klasina Koumans Paulien Abma
1. 100m 17.64 _(17.6) 1. 100m 16.96 _(16.9)
2. 500m 1:19.34 _(1:01.7) 2. 500m 1:14.68 _(57.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
51 I 12 Gaudia Landman ZZ36038 1:12.76 PB
  O 14 Marit van Keulen ZZ36022 1:40.83 PB

Gaudia Landman Marit van Keulen
1. 100m 15.48 _(15.4) 1. 100m 19.90 _(19.9)
2. 500m 1:12.76 _(57.2) 2. 500m 1:40.83 _(1:20.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
52 I 6 Kelly van Buiten ZZ36027 1:05.46 PB
  O 2 Mariska Koumans ZZ36036 1:07.34 PB

Kelly van Buiten Mariska Koumans
1. 100m 14.55 _(14.5) 1. 100m 15.57 _(15.5)
2. 500m 1:05.46 _(50.9) 2. 500m 1:07.34 _(51.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
53 I 10 Kadika Dijkstra-Hoefsloot ZZ36212 NS NS
 

Kadika Dijkstra-Hoefsloot

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
54 I 3 Simone Metselaar ZZ36037 1:07.05 PB
  O 5 Lisanne Weidman ZZ36015 1:05.10 PB

Simone Metselaar Lisanne Weidman
1. 100m 15.17 _(15.1) 1. 100m 15.29 _(15.2)
2. 500m 1:07.05 _(51.8) 2. 500m 1:05.10 _(49.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
55 I 30 Thimo Lahr ZZ36006 1:06.24 PB
  O 9 Laura Braakhuis ZZ36218 1:16.69 PB

Thimo Lahr Laura Braakhuis
1. 100m 13.70 _(13.7) 1. 100m 14.95 _(14.9)
2. 500m 1:06.24 _(52.5) 2. 500m 1:16.69 _(1:01.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
56 I 7 Daphne Weidman ZZ36014 1:14.80 PB
  O 4 Eva Vogelezang ZZ36043 1:03.90 PB

Daphne Weidman Eva Vogelezang
1. 100m 16.53 _(16.5) 1. 100m 15.26 _(15.2)
2. 500m 1:14.80 _(58.2) 2. 500m 1:03.90 _(48.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
57 I 1 Hiltje Gerritsma NY10036 58.73
  O 31 Jouke van der Veen NY10026 1:09.42 FL

Hiltje Gerritsma Jouke van der Veen
1. 100m 15.20 _(15.2) 1. 100m 13.13 _(13.1)
2. 500m 58.73 _(43.5) 2. 500m 1:09.42 _(56.2)

5: 1500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
58
  O 90 Hetty Hofstede UT05188 3:40.19 PB

Hetty Hofstede
1. _ 1. 300m 46.60 _(46.6)
2. _ 2. 700m 1:42.29 _(55.6)
3. _ 3. 1100m 2:40.41 _(58.1)
4. _ 4. 1500m 3:40.19 _(59.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
59 I 98 Geerte Stuitje UT05032 2:47.10 PB
  O 91 Saskia Houwen UT04209 2:57.90

Geerte Stuitje Saskia Houwen
1. 300m 35.95 _(35.9) 1. 300m 39.09 _(39.0)
2. 700m 1:18.39 _(42.4) 2. 700m 1:24.67 _(45.5)
3. 1100m 2:03.18 _(44.7) 3. 1100m 2:11.51 _(46.8)
4. 1500m 2:47.10 _(43.9) 4. 1500m 2:57.90 _(46.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
60 I 85 Danielle van Dam UT03762 2:41.54 PB
  O 95 Albert Oude Nijhuis UT05185 2:54.39 FL

Danielle van Dam Albert Oude Nijhuis
1. 300m 33.80 _(33.8) 1. 300m 42.65 _(42.6)
2. 700m 1:14.33 _(40.5) 2. 700m 1:26.59 _(43.9)
3. 1100m 1:57.70 _(43.3) 3. 1100m 2:09.67 _(43.0)
4. 1500m 2:41.54 _(43.8) 4. 1500m 2:54.39 _(44.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
61 I 86 Jaap Goes UT05033 2:23.35
  O 87 Laura Gorter UT04465 2:25.05

Jaap Goes Laura Gorter
1. 300m 32.21 _(32.2) 1. 300m 31.46 _(31.4)
2. 700m 1:07.86 _(35.6) 2. 700m 1:08.06 _(36.6)
3. 1100m 1:44.77 _(36.9) 3. 1100m 1:46.55 _(38.4)
4. 1500m 2:23.35 _(38.5) 4. 1500m 2:25.05 _(38.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
62 I 93 Mathijs Kuijf UT04722 2:18.32 PB
  O 89 Nienke Hinsenveld EN01014 2:24.31

Mathijs Kuijf Nienke Hinsenveld
1. 300m 29.93 _(29.9) 1. 300m 31.24 _(31.2)
2. 700m 1:04.60 _(34.6) 2. 700m 1:06.95 _(35.7)
3. 1100m 1:40.91 _(36.3) 3. 1100m 1:44.74 _(37.7)
4. 1500m 2:18.32 _(37.4) 4. 1500m 2:24.31 _(39.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
63 I 97 Matijn Straatsma UT05303 2:12.17 PB
  O 88 Victor van der Have UT04508 2:13.68 PB

Matijn Straatsma Victor van der Have
1. 300m 28.37 _(28.3) 1. 300m 28.93 _(28.9)
2. 700m 1:00.73 _(32.3) 2. 700m 1:01.68 _(32.7)
3. 1100m 1:35.21 _(34.4) 3. 1100m 1:37.65 _(35.9)
4. 1500m 2:12.17 _(36.9) 4. 1500m 2:13.68 _(36.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
64 I 96 Cas van der Rest UT05251 NS NS
  O 99 Jaron Toonen UT03551 2:07.84

Cas van der Rest Jaron Toonen
1. _ 1. 300m 27.65 _(27.6)
2. _ 2. 700m 1:00.34 _(32.6)
3. _ 3. 1100m 1:34.13 _(33.7)
4. _ 4. 1500m 2:07.84 _(33.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
65 I 94 Lennaart Lamers UT04719 2:07.28
  O 84 Martijn de Boer UT05186 2:07.32 PB

Lennaart Lamers Martijn de Boer
1. 300m 26.85 _(26.8) 1. 300m 27.64 _(27.6)
2. 700m 57.04 _(30.1) 2. 700m 58.98 _(31.3)
3. 1100m 1:30.44 _(33.4) 3. 1100m 1:32.56 _(33.5)
4. 1500m 2:07.28 _(36.8) 4. 1500m 2:07.32 _(34.7)

6: 1500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
66
 


Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
67 I 20 Betty Lahr ZZ36005 3:26.49 PB
  O 18 Jetske van der Wilt ZZ36204 3:04.74 PB

Betty Lahr Jetske van der Wilt
1. 300m 40.03 _(40.0) 1. 300m 38.39 _(38.3)
2. 700m 1:33.59 _(53.5) 2. 700m 1:26.32 _(47.9)
3. 1100m 2:29.46 _(55.8) 3. 1100m 2:15.59 _(49.2)
4. 1500m 3:26.49 _(57.0) 4. 1500m 3:04.74 _(49.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
68 I 39 Pieter Brorens NY10034 3:28.48 FL
  O 79 Joep Dirkx ZZ36002 3:13.22 PB

Pieter Brorens Joep Dirkx
1. 300m 37.15 _(37.1) 1. 300m 40.33 _(40.3)
2. 700m 1:25.96 _(48.8) 2. 700m 1:29.45 _(49.1)
3. 1100m 2:19.06 _(53.1) 3. 1100m 2:21.11 _(51.6)
4. 1500m 3:28.48 _(1:09.4) 4. 1500m 3:13.22 _(52.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
69 I 43 Peter van Buiten ZZ36023 2:56.25 PB
  O 24 Renee Gabriel ZZ36024 2:51.66 PB

Peter van Buiten Renee Gabriel
1. 300m 36.34 _(36.3) 1. 300m 36.84 _(36.8)
2. 700m 1:23.93 _(47.5) 2. 700m 1:19.83 _(42.9)
3. 1100m 2:12.15 _(48.2) 3. 1100m 2:05.65 _(45.8)
4. 1500m 2:56.25 _(44.1) 4. 1500m 2:51.66 _(46.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
70 I 16 Hanneke Goud NY10052 3:24.88 PB
  O 56 Idde Lijnse ZZ36007 2:52.49 PB

Hanneke Goud Idde Lijnse
1. 300m 40.88 _(40.8) 1. 300m 36.87 _(36.8)
2. 700m 1:35.73 _(54.8) 2. 700m 1:20.59 _(43.7)
3. 1100m 2:31.71 _(55.9) 3. 1100m 2:06.39 _(45.8)
4. 1500m 3:24.88 _(53.1) 4. 1500m 2:52.49 _(46.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
71 I 28 Jose Koumans ZZ36025 3:05.39 PB
  O 21 Lindy Messchendorp UT05260 3:00.00 PB

Jose Koumans Lindy Messchendorp
1. 300m 37.92 _(37.9) 1. 300m 37.52 _(37.5)
2. 700m 1:23.82 _(45.9) 2. 700m 1:22.63 _(45.1)
3. 1100m 2:13.63 _(49.8) 3. 1100m 2:11.04 _(48.4)
4. 1500m 3:05.39 _(51.7) 4. 1500m 3:00.00 _(48.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
72 I 17 Mirjam Kraakman NY10048 3:05.54 PB
  O 42 Tibbe van de Beek UT04294 2:59.68 PB

Mirjam Kraakman Tibbe van de Beek
1. 300m 36.45 _(36.4) 1. 300m 33.57 _(33.5)
2. 700m 1:23.05 _(46.6) 2. 700m 1:15.85 _(42.2)
3. 1100m 2:13.54 _(50.4) 3. 1100m 2:01.81 _(45.9)
4. 1500m 3:05.54 _(52.0) 4. 1500m 2:59.68 _(57.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
73 I 78 Ronald Zom UT04824 2:50.05
  O 23 Karin Blok NY10049 2:48.37 PB

Ronald Zom Karin Blok
1. 300m 35.31 _(35.3) 1. 300m 34.39 _(34.3)
2. 700m 1:18.01 _(42.7) 2. 700m 1:17.01 _(42.6)
3. 1100m 2:03.53 _(45.5) 3. 1100m 2:02.36 _(45.3)
4. 1500m 2:50.05 _(46.5) 4. 1500m 2:48.37 _(46.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
74 I 82 Jan ten Haaf ZZ36042 3:02.79 PB
  O 73 Jan Ros UT05282 2:54.80 PB

Jan ten Haaf Jan Ros
1. 300m 37.96 _(37.9) 1. 300m 37.17 _(37.1)
2. 700m 1:24.25 _(46.2) 2. 700m 1:21.94 _(44.7)
3. 1100m 2:12.93 _(48.6) 3. 1100m 2:08.30 _(46.3)
4. 1500m 3:02.79 _(49.8) 4. 1500m 2:54.80 _(46.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
75 I 15 Maike Conijn NY10027 2:50.61 PB
  O 19 Alisha Hansma NY10003 2:53.80 PB

Maike Conijn Alisha Hansma
1. 300m 34.41 _(34.4) 1. 300m 36.08 _(36.0)
2. 700m 1:19.88 _(45.4) 2. 700m 1:19.80 _(43.7)
3. 1100m 2:06.28 _(46.4) 3. 1100m 2:06.45 _(46.6)
4. 1500m 2:50.61 _(44.3) 4. 1500m 2:53.80 _(47.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
76 I 76 Laurens Vogelezang ZZ36012 2:38.58 PB
  O 37 Jort Jongsma NY10047 2:38.05 PB

Laurens Vogelezang Jort Jongsma
1. 300m 33.89 _(33.8) 1. 300m 33.91 _(33.9)
2. 700m 1:14.67 _(40.7) 2. 700m 1:14.85 _(40.9)
3. 1100m 1:56.67 _(42.0) 3. 1100m 1:56.57 _(41.7)
4. 1500m 2:38.58 _(41.9) 4. 1500m 2:38.05 _(41.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
77 I 41 Aiso van Leeuwe NY10004 2:42.03
  O 45 Hylke van der Veen NY10032 2:51.64

Aiso van Leeuwe Hylke van der Veen
1. 300m 34.13 _(34.1) 1. 300m 34.89 _(34.8)
2. 700m 1:16.13 _(42.0) 2. 700m 1:18.89 _(44.0)
3. 1100m 1:59.50 _(43.3) 3. 1100m 2:05.27 _(46.3)
4. 1500m 2:42.03 _(42.5) 4. 1500m 2:51.64 _(46.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
78 I 25 Willeke Koers UT00001 2:36.43
  O 83 Jack Schoenmakers UT02663 2:46.13

Willeke Koers Jack Schoenmakers
1. 300m 33.81 _(33.8) 1. 300m 36.95 _(36.9)
2. 700m 1:13.42 _(39.6) 2. 700m 1:19.73 _(42.7)
3. 1100m 1:54.81 _(41.3) 3. 1100m 2:02.69 _(42.9)
4. 1500m 2:36.43 _(41.6) 4. 1500m 2:46.13 _(43.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
79 I 62 Robert Memelink ZZ36019 2:35.98 PB
  O 63 Sander Schot ZZ36026 2:26.44 PB

Robert Memelink Sander Schot
1. 300m 31.89 _(31.8) 1. 300m 30.30 _(30.3)
2. 700m 1:10.83 _(38.9) 2. 700m 1:07.25 _(36.9)
3. 1100m 1:52.61 _(41.7) 3. 1100m 1:45.88 _(38.6)
4. 1500m 2:35.98 _(43.3) 4. 1500m 2:26.44 _(40.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
80 I 36 Gart Gerritsma NY10046 2:29.58 PB
  O 48 Erik Smid NY10050 2:12.46 PB

Gart Gerritsma Erik Smid
1. 300m 31.30 _(31.3) 1. 300m 29.99 _(29.9)
2. 700m 1:07.33 _(36.0) 2. 700m 1:03.42 _(33.4)
3. 1100m 1:47.25 _(39.9) 3. 1100m 1:37.29 _(33.8)
4. 1500m 2:29.58 _(42.3) 4. 1500m 2:12.46 _(35.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
81 I 46 Yannick van der Wilt NY10029 2:26.96
  O 60 Jan Westeneng UT04823 2:34.25

Yannick van der Wilt Jan Westeneng
1. 300m 31.02 _(31.0) 1. 300m 32.42 _(32.4)
2. 700m 1:08.34 _(37.3) 2. 700m 1:10.25 _(37.8)
3. 1100m 1:47.06 _(38.7) 3. 1100m 1:51.41 _(41.1)
4. 1500m 2:26.96 _(39.9) 4. 1500m 2:34.25 _(42.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
82 I 72 Flip van Leeuwe ZZ36028 2:23.68 PB
  O 80 Jan Heeres UT00273 2:24.06

Flip van Leeuwe Jan Heeres
1. 300m 31.54 _(31.5) 1. 300m 32.23 _(32.2)
2. 700m 1:07.14 _(35.6) 2. 700m 1:09.28 _(37.0)
3. 1100m 1:44.22 _(37.0) 3. 1100m 1:47.24 _(37.9)
4. 1500m 2:23.68 _(39.4) 4. 1500m 2:24.06 _(36.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
83 I 26 Jaike Loots ZZ36030 2:20.61 PB
  O 22 Jonna Sabel UT00724 2:27.88

Jaike Loots Jonna Sabel
1. 300m 30.35 _(30.3) 1. 300m 31.11 _(31.1)
2. 700m 1:06.13 _(35.7) 2. 700m 1:08.02 _(36.9)
3. 1100m 1:43.00 _(36.8) 3. 1100m 1:47.69 _(39.6)
4. 1500m 2:20.61 _(37.6) 4. 1500m 2:27.88 _(40.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
84 I 71 Harry Hansma UT00915 2:29.74
  O 40 Bouke Gerritsma UT04501 2:19.45 PB

Harry Hansma Bouke Gerritsma
1. 300m 30.88 _(30.8) 1. 300m 30.70 _(30.7)
2. 700m 1:08.52 _(37.6) 2. 700m 1:06.05 _(35.3)
3. 1100m 1:48.26 _(39.7) 3. 1100m 1:42.23 _(36.1)
4. 1500m 2:29.74 _(41.4) 4. 1500m 2:19.45 _(37.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
85 I 69 Hendrik van de Beek UT02488 2:16.44
  O 77 Floor van der Wilt UT00864 2:13.45

Hendrik van de Beek Floor van der Wilt
1. 300m 30.11 _(30.1) 1. 300m 30.22 _(30.2)
2. 700m 1:03.57 _(33.4) 2. 700m 1:03.69 _(33.4)
3. 1100m 1:38.61 _(35.0) 3. 1100m 1:37.95 _(34.2)
4. 1500m 2:16.44 _(37.8) 4. 1500m 2:13.45 _(35.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
86 I 44 Jente van Leeuwe NY10016 2:27.22
  O 38 Pelle Oude Vrielink NY10005 2:19.13 PB

Jente van Leeuwe Pelle Oude Vrielink
1. 300m 30.44 _(30.4) 1. 300m 30.10 _(30.1)
2. 700m 1:07.71 _(37.2) 2. 700m 1:05.09 _(34.9)
3. 1100m 1:47.32 _(39.6) 3. 1100m 1:41.65 _(36.5)
4. 1500m 2:27.22 _(39.9) 4. 1500m 2:19.13 _(37.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
87 I 57 Joris Matthee UT04367 2:18.63
  O 47 Gerard van Leeuwe EN13212 2:22.19

Joris Matthee Gerard van Leeuwe
1. 300m 30.89 _(30.8) 1. 300m 29.98 _(29.9)
2. 700m 1:05.00 _(34.1) 2. 700m 1:05.84 _(35.8)
3. 1100m 1:41.26 _(36.2) 3. 1100m 1:43.94 _(38.1)
4. 1500m 2:18.63 _(37.3) 4. 1500m 2:22.19 _(38.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
88 I 58 Ralph Meijer UT02672 2:22.89
  O 81 Harm Smit UT00687 2:13.23

Ralph Meijer Harm Smit
1. 300m 30.07 _(30.0) 1. 300m 29.69 _(29.6)
2. 700m 1:05.03 _(34.9) 2. 700m 1:02.63 _(32.9)
3. 1100m 1:42.90 _(37.8) 3. 1100m 1:37.37 _(34.7)
4. 1500m 2:22.89 _(39.9) 4. 1500m 2:13.23 _(35.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
89 I 55 Marco de Jonge UT01682 2:12.04
  O 75 Peter Vlaar UT02666 2:22.03

Marco de Jonge Peter Vlaar
1. 300m 28.47 _(28.4) 1. 300m 30.01 _(30.0)
2. 700m 1:01.50 _(33.0) 2. 700m 1:05.79 _(35.7)
3. 1100m 1:36.34 _(34.8) 3. 1100m 1:43.57 _(37.7)
4. 1500m 2:12.04 _(35.7) 4. 1500m 2:22.03 _(38.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
90 I 34 Hidde van de Beek UT04026 2:19.73
  O 52 Niek Vos UT03838 2:17.76

Hidde van de Beek Niek Vos
1. 300m 29.66 _(29.6) 1. 300m 28.97 _(28.9)
2. 700m 1:04.41 _(34.7) 2. 700m 1:02.04 _(33.0)
3. 1100m 1:41.05 _(36.6) 3. 1100m 1:37.80 _(35.7)
4. 1500m 2:19.73 _(38.6) 4. 1500m 2:17.76 _(39.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
91 I 70 Klaas van den Berg UT02489 2:13.04
  O 51 David de Munnik NY01066 2:15.01

Klaas van den Berg David de Munnik
1. 300m 28.03 _(28.0) 1. 300m 28.35 _(28.3)
2. 700m 1:01.50 _(33.4) 2. 700m 1:01.57 _(33.2)
3. 1100m 1:36.19 _(34.6) 3. 1100m 1:37.31 _(35.7)
4. 1500m 2:13.04 _(36.8) 4. 1500m 2:15.01 _(37.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
92 I 59 Robbert Profittlich UT02281 2:18.32
  O 54 Robert Huiting UT02282 2:16.57

Robbert Profittlich Robert Huiting
1. 300m 29.34 _(29.3) 1. 300m 29.17 _(29.1)
2. 700m 1:04.35 _(35.0) 2. 700m 1:03.59 _(34.4)
3. 1100m 1:40.82 _(36.4) 3. 1100m 1:39.56 _(35.9)
4. 1500m 2:18.32 _(37.5) 4. 1500m 2:16.57 _(37.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
93 I 74 Herman Vermeer UT00783 2:06.70
  O 61 Jolle Landman UT00326 2:11.34

Herman Vermeer Jolle Landman
1. 300m 27.91 _(27.9) 1. 300m 28.53 _(28.5)
2. 700m 1:00.08 _(32.1) 2. 700m 1:01.42 _(32.8)
3. 1100m 1:32.98 _(32.9) 3. 1100m 1:35.54 _(34.1)
4. 1500m 2:06.70 _(33.7) 4. 1500m 2:11.34 _(35.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
94 I 65 André Kleinrensink UT01461 2:11.65
  O 67 Hans Spil UT02553 2:10.91

André Kleinrensink Hans Spil
1. 300m 27.89 _(27.8) 1. 300m 28.55 _(28.5)
2. 700m 1:00.55 _(32.6) 2. 700m 1:00.50 _(31.9)
3. 1100m 1:35.46 _(34.9) 3. 1100m 1:34.59 _(34.0)
4. 1500m 2:11.65 _(36.1) 4. 1500m 2:10.91 _(36.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
95 I 53 Bernard de Vree NY10040 2:14.66
  O 68 Marc Velzeboer UT01234 2:06.84

Bernard de Vree Marc Velzeboer
1. 300m 29.39 _(29.3) 1. 300m 27.27 _(27.2)
2. 700m 1:02.95 _(33.5) 2. 700m 58.39 _(31.1)
3. 1100m 1:38.06 _(35.1) 3. 1100m 1:31.52 _(33.1)
4. 1500m 2:14.66 _(36.6) 4. 1500m 2:06.84 _(35.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Wed.Nr. Tijd Info
96 I 49 Jules Booltink NY10043 2:03.85
  O 35 Job Oude Vrielink EN13222 2:07.64

Jules Booltink Job Oude Vrielink
1. 300m 26.40 _(26.4) 1. 300m 27.40 _(27.4)
2. 700m 57.30 _(30.9) 2. 700m 59.38 _(31.9)
3. 1100m 1:29.74 _(32.4) 3. 1100m 1:33.01 _(33.6)
4. 1500m 2:03.85 _(34.1) 4. 1500m 2:07.64 _(34.6)




Zorg dat je op tijd aan de start bent!