Bestuur:

Voorzitter: Laurens Vogelezang
Secretaris: Jose Koumans-van Diepen, mail:  secretaris@stw-site.nl
Penningmeester: Poppe Kloen, mail: penningmeester@stw-site.nl

Lid: Judy Hauser

Lid: Michiel Hoefsloot

Algemeen mailadres bestuur:  info@stw-site.nl

Activiteitencommissie:

Ronald Zom, Jolle Landman
accie@stw-site.nl

Administratie leden, abonnementen, licenties en tijdenregistratie:

Floor van der Wilt
ledenadministratie@stw-site.nl

Internetcommissie:

Monique Mooren, Vera Minten, vacature
internetcie@stw-site.nl

Jeugdcommissie:

Lindy Messchendorp, vacature (2x)

jeugdcie@stw-site.nl

Trainingscoördinator:
Harry Hansma

Technische Commissie:

Harm Smit, Huub Oude Vrielink (voorzitter), Harry Hansma,

Trainers:

Bauke Abma, Coen Beaujon, Enrico Kunst, Aiso van Leeuwe, Hidde van de Beek, Jonna Sabel, Harm Smit, Harry Hansma, Huub Oude Vrielink, Jaike Loots-De Graaf, Jan van Niejenhuis, Joop de Boer, Laurens Vogelezang, Nynke Oude Vrielink, Oane Zijlstra, Robert Huiting, Robbert Kamphuis, Tom Buijse, Arjan van Asselt, Frans-Peter Scheer, Jolle Landman, Froukje de Boer, Alisha Hansma, Dick Nap, Evert Los, Paulien Abma, Kadika Dijkstra Hoefsloot, Hubert Braakhuis.

Hulptrainers: Lies Veltman, Hiltje Gerritsma, Tim Bunnik, Arien Boekhoudt, Jeroen Heerink.

Vertegenwoordiger in Baancommissie Utrecht namens STW:

Klaas van den Berg

Jury- en wedstrijdcoördinator Utrecht:

Marco de Jonge

Jurycoordinator Nijmegen:

Jan Kees Goud

Organisatie jeugdwedstrijden BGP

Jan Kees Goud

Baanselectie BGP: vacature

Regiomarathon Nijmegen

Jan Kees Goud

Marathons Utrecht

Hendrik van de Beek

 

PAST- en 10km-commissie:

Hendrik van de Beek, Klaas van den Berg, Peter Vlaar, Harry Booltink, André Kleinrensink, Ralph Meijer, Loet Scholma.
Meer informatie.

Wedstrijdcommissie (organisatie clubkampioenschap en clubwedstrijd):

Jan Heeres, Flip van Leeuwe, vacature
wedstrijdcie@stw-site.nl

Redactie IJskrabbels:

Jan ten Haaf, Rikje van de Weerd, Robbert Kamphuis, Martine Margadant. Advertentiewerving: vacature

ijskrabbels@stw-site.nl

Bezorgers Ijskrabbels:

Riek Portiek, Renze Kroon, Familie Aarnink, Rudolf Barkhuijsen, Jose Koumans, Vera Minten, Familie Wiegers, Lindy Messchendorp, Robert Memelink, Marco de Jonge.

Skeelerbaancommissie:

Rudolf Barkhuijsen, Robert Braam, Peter Vlaar

Kascontrolecommissie:

Joost Backx, Annemarie Rietman

Nevengeulcommissie:

Jan van Schaik, Bert Evenhuis, Loet Scholma

vervoerscoördinatie

Vacature
vervoerscoördinatoren Jan-Cees Riphagen

Floor van der Wilt

Daan Goense
Jack Schoenmakers
Sander Schot
Joost Backs
Ellis Dijkstra
Jan-Kees Goud
Jolle Landman
Els Schoenmaker

Sponsorcommissie:

Vacatures (neem voor meer informatie contact op met het bestuur)

 

 

Vertrouwenscontactpersonen

Martine Margadant, Robert Kamper

VertrouwensContactPersoon-24-01-18

Toestemming publicatie foto’s

Toestemming publicatie foto

Van Inzell naar Cortina

Agenda

Live op STRAVA

STW Jeugd op Facebook